nákupní košík
Email:  Heslo: 
registrace | zapomenuté heslo

Poradna – gynekologie


natural factors

Vážení zákazníci,

s platností od 15.10.2018 dočasně přerušujeme gynekologickou poradnu. Předchozí dotazy a odpovědi budou ponechány ke čtení. Děkujeme za pochopení. 

Prosíme, přečtěte si pozorně pravidla poradny dříve, než napíšete svůj dotaz. Příspěvky, které budou v rozporu s pravidly poradny budou smazány administrátorem. 
Naše poradna slouží pouze k informativním účelům. Poradna v žádném případě nenahrazuje vyšetření u lékaře, ani neslouží ke stanovení diagnózy na základě klientem popsaných příznaků. Poradna není určená pro akutní stavy. V případě akutních stavů neprodleně navštivte svého lékaře. Komunikace s lékařem prostřednictvím internetu nemůže v plném rozsahu nahradit osobní návštěvu lékaře a odborné lékařské vyšetření.
V naší lékařské poradně diskutujeme a radíme pouze osobám, kterých se zdravotní problém bezprostředně týká. Tato poradna nemůže podávat informace dětem do 18 let bez vědomí rodičů. Dotaz pro své děti musí psát pouze rodiče (ne prarodiče, rodinní přátelé apod.). Vaše dotazy se musí vztahovat k našim preparátům a jejich použití pro Váš konkrétní zdravotní problém. Jakékoliv dotazy ohledně nesouvisejících výrobků nebudou zodpovězeny. Prosíme uživatele, aby se při položení dotazu vyhnuli použití nevhodných výrazů, vulgarismů, obecné pomluvě, či reklamnímu sdělení.
Není v silách této poradny poskytovat odpovědi na encyklopedické otázky, ani na otázky týkající se postupů v klasické oficiální medicíně. Upozorňujeme, že položené dotazy budou zveřejňovány, stejně jako odpovědi na ně. Proto, prosím, neuvádějte celé své jméno.
Za odpovědi a doporučení lékařů nenese společnost Panacea Praha s.r.o. žádnou odpovědnost. Informace zde získané mají pouze informační charakter a je na vlastním uvážení uživatele, jak s nimi naloží.
Kvůli vytíženosti lékařů v praxi nemůžeme zajistit přesný termín odpovědi, ale budeme se snažit, aby lékaři na Vaše dotazy odpověděli max. do 3 pracovních dnů.
V neposlední řadě bychom Vám chtěli poděkovat za využití naší poradny. Věříme, že zde naleznete odpovědi na Vaše dotazy a že Vás zároveň i přesvědčí o kvalitě našich nabízených preparátů.
Vaše Panacea Praha s.r.o.

Veškerá práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být kopírována či jinak reprodukována, a to ani ve zkrácené či upravené podobě, bez předchozího souhlasu společnosti PANACEA PRAHA s.r.o.

© 2009 Panacea Praha s.r.o.   |   Partneři