nákupní košík
Email:  Heslo: 
registrace | zapomenuté heslo

Panacea Praha s.r.o.


natural factors


Panacea Praha, s.r.o. je společnost, která vznikla v roce 2000, aby pomohla najít řešení Vašich zdravotních problémů cestou návratu k přírodě a k produktům z ní vzešlých.

Cílem našeho snažení je alternativa. Používáním našich přípravků a odborným vysvětlením jejich účinnosti se Vám nabízí možnost prevence šetrnou přírodní cestou bez vedlejších vlivů. Vynikající účinky námi doporučovaných přípravků od kanadské firmy Naturals Factors potvrzují i mnohé studie ověřené lékařským výzkumem.

Společnost Panacea Praha, s.r.o. není zaměřena pouze na dovoz, ale poskytuje i odbornou poradenskou službu, prostřednictvím našich obchodních zástupců a předních odborníků.

Společnost Panacea Praha, s.r.o. má exklusivní právo dovozu a distribuce produktů kanadské firmy Natural Factors pro Českou a Slovenskou republiku. Všechny preparáty mají vyhovující laboratorní vyšetření provedené akreditovanou laboratoří, jsou řádně zaregistrovány u MZ ČR a ÚVZ SR a mají Certifikát o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu.

Kanadská firma Natural Factors si po dlouhá léta udržuje pověst vynikajícího a spolehlivého výrobce přírodních přípravků. Většina těchto bylinných produktů je ve formě standardizovaných extraktů, čímž je zaručena nejen kvalita a čistota, ale hlavně jejich účinná síla.  Žádný přípravek neobsahuje umělé konzervační látky, umělá barviva a sladidla, kukuřici, lepek, cukr, škrob,droždí, mléko (s výjimkou preparátu Multi Acidophilus a Candi-multi probiotic), sóju (s výjimkou preparátu Komplex sójových isoflavonů). Aby firma mohla dostát svým závazkům, pěstuje si sama na vlastní rozlehlé biologické farmě v západní provincii Kanady (Britská Kolumbie), v biologicky čistém prostředí, bylinky, určené k výrobě téměř všech svých bylinných extraktů.

Zrychlené životní i pracovní tempo, stresy, znečištěné životní prostředí, nepravidelná a málo hodnotná strava, nepravidelný spánek nám nikterak neprospívá. Všichni si podvědomě uvědomujeme, že jsme součástí přírody. Avšak ve shonu běžného života na tuto skutečnost zapomínáme.

Příroda nám nabízí možnosti, které znali a využívali již naši předci. Na rozdíl od doby minulé, však dnešní moderní laboratorní přístroje dokáží využít maximum z každé léčivé rostliny a jejich účinných složek. K nám se pak dostávají v podobě tzv. standardizovaných extraktů. Tyto silné výtažky dovolují rychlejší, mocnější, i když stále šetrné působení na lidský organizmus a zdraví.

Naše produkty obsahují pouze nejúčinnější maximálně využitelné složky, které se získávají laboratorním zpracováním. Proto věříme, že pomohou navrátit Vašemu organizmu životní sílu, harmonii a pocit radosti ze života.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru.Veškerá práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být kopírována či jinak reprodukována, a to ani ve zkrácené či upravené podobě, bez předchozího souhlasu společnosti PANACEA PRAHA s.r.o.

© 2009 Panacea Praha s.r.o.   |   Partneři