nákupní košík
Email:  Heslo: 
registrace | zapomenuté heslo

Doplňky stravy, vitamíny


natural factors

Olej z Pupalky dvouleté 90cps


Olej z pupalky dvouleté 

  • umožňuje správnou výživu kůže
  • pomáhá udržovat normální vzhled pokožky, pomáhá udržet její pružnost a její jemnost 

Olej z pupalky dvouleté se získává ze semen, lisováním za studena bez použití rozpouštědel. Lisování za studena zvyšuje jeho stálost a pomáhá zachovat nutriční složky oleje. Tento olej obsahuje velké množství esenciálních mastných kyselin, hlavně kyselinu linolovou a gama-linolenovou (GLA), které jsou podkladem pro tvorbu prostaglandinů, které jsou spojené s regulací mnoha tělesných metabolických funkcí. Je také vhodný pro ženy v období premenopauzy.

Doporučené dávkování:

1 kapsli 1-3x denně při jídle nebo dle doporučení Vašeho lékaře.

Složení v 1 kapsli:

Pupalkový olej ze semen (Oenothera Biennis) .... 500 mg  z toho:          kyselina gama-linolenová (GLA) .............................50 mg                    kyselina cis-linolová ..............................................360 mg              Ostatní látky:  želatinová kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), antioxidant: vitamin E.  

Neobsahuje:

Žádné umělé konzervační látky, umělá barviva a sladidla, kukuřici, mléko, lepek, sóju, škrob, pšenici ani droždí.

Skladování:

Uchovávejte v suchu. Po otevření uchovávejte v chladu.


UPOZORNĚNÍ:   Není určeno pro děti. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Ukládat mimo dosah dětí.
BALENÍ:   90 kapslíOlej z Pupalky dvouleté 90cps
kliknutím zvětšít
cena:
367 Kč

Množství:     Ks

Veškerá práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být kopírována či jinak reprodukována, a to ani ve zkrácené či upravené podobě, bez předchozího souhlasu společnosti PANACEA PRAHA s.r.o.

© 2009 Panacea Praha s.r.o.   |   Partneři